Jesteś ambitny? Masz checi do pracy? - aplikuj

Aktualnie prowadzimy rekrutację do naszego biura w Bydgoszczy na stanowisko: Spedytor do prowadzenia aut na trasach międzynarodowych

Zakres obowiązków:
  • prowadzanie aut na trasach międzynarodowych
  • organizowanie transportów międzynarodowych
  • monitoring realizacji transportów
  • dobór przewoźników i środków transportu
  • współpraca i podtrzymanie kontaktów z obecnymi klientami
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość rynku TSL
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym-komunikatywnym (mile widziane inne języki)
  • znajomość rynku przewoźników (rynek krajowy i międzynarodowy)
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:

pewne i dobre
wynagrodzenie podstawowe

stabilną posadę w prężnie
rozwijającej się firmie

partnerskie podejście
pracodawcy do pracownika

niezbędne narzędzia do pracy
(telefon oraz komputer)

motywacyjny i przejrzysty
system premiowy

umowę o pracę lub inną
dowolną formę współpracy