O NAS

KILKA SŁÓW O NAS...

Od 10 lat Świadczymy kompleksowe usługi transportowo- logistyczne na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w transporcie ponadnormatywnym.

Analizujemy potrzeby naszych Klientów i na ich podstawie proponujemy właściwe rozwiązania. Posiadamy flotę ponad 25 własnych, nowoczesnych pojazdów.

Cały czas stawiamy na rozwój dlatego konsekwentne inwestujemy w flotę nowoczesnych pojazdów oraz w kompetencje naszego zespołu aby sprostać największym wyzwaniom.

Profesjonalne podejście do realizowanych projektów, zaangażowanie naszego zespołu powodują, że grono naszych klientów nieustannie się powiększa z czego jesteśmy bardzo dumni.

DLACZEGO MY?

Szeroka oferta logistyczna

DPV Logistic to profesjonalna firma logistyczna, która oferuje transport międzynarodowy na terenie całej Europy. Jednak transport to nie wszystko, co możemy zaproponować naszym klientom: zajmujemy się także spedycją morską, drogową i lotniczą w całej Unii Europejskiej.

Terminowość i rzetelność

Dobra firma transportowa to taka, która dowozi ładunek na czas, bierze odpowiedzialność za wykonywany transport, a także zapewnia klientowi pełen wgląd w jego przebieg. Terminowość, odpowiedzialność i transparentność to cechy, które w DPV Logistic stawiamy na pierwszym miejscu.

Wieloletnie doświadczenie

Branża logistyczna wymaga elastyczności i dostosowywania się do ciągle zmieniających się warunków. Nasi specjaliści – dzięki bogatemu doświadczeniu w transporcie – doskonale o tym wiedzą. Już na etapie nawiązywania współpracy są w stanie przewidzieć możliwe trudności w obsłudze łańcucha logistycznego i zaplanować odpowiednie działania zapobiegawcze. Dzięki temu DPV Logistic to najlepszy wybór dla każdego, komu zależy na organizacji transportu na najwyższym poziomie.

DPV LOGISTIC SP. Z O.O.
NIP 9532637642 REGON 341370626

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6
85-862 Bydgoszcz

+48 571 281 573

biuro@dpvlogistic.pl

Asystentka zarządu - Aleksandra Prajs

logo