Transport Ładunków Neutralnych

O ładunki neutralne dbamy tak samo, jak o wszystkie inne

Przewóz towarów neutralnych to teoretycznie najprostszy do zorganizowania dla firmy logistycznej transport. Ładunki takie nie muszą spełniać określonych norm co do sposobu ich przewożenia, nie wymagają też zezwoleń (tak jak ładunki ponadgabarytowe czy towary niebezpieczne). Tu najważniejszymi zmiennymi jest czas dostawy i koszt transportu. 

Czy to jednak oznacza, że przewóz ładunków neutralnych można powierzyć każdej firmie transportowej? Szczerze odradzamy takie podejście. Do każdego, nawet teoretycznie prostego zlecenia należy podejść z należytą troską i rozwagą. Wciąż pozostaje wiele kwestii, które należy mieć na uwadze podczas transportu, a które mogą umknąć uwadze niedoświadczonego logistyka. 

W DPV zdajemy sobie sprawę ze wszystkich zagrożeń, które mogą pojawić się na drodze ładunku, i potrafimy im skutecznie zapobiegać. Wiemy, że często konieczne jest dostarczenie towaru w konkretnym dniu i o ściśle określonej godzinie, dlatego realizujemy transporty neutralne door-to-door w precyzyjnie określonym terminie. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że transparentność to w dzisiejszych czasach konieczność, dlatego oferujemy naszym klientom monitoring GPS i stały kontakt z osobą realizującą transport. 

Dlaczego warto powierzyć przewóz ładunków właśnie nam?

  • specjalistyczna flota – nasze ciężarówki są dostosowane do przewozu nawet najbardziej wymagający towarów. Posiadamy pojazdy o ładowności nawet do 24 t;
  • przystępne ceny – cennik, który Państwu oferujemy jest skonstruowany tak, aby większość osób miała możliwość skorzystania z świadczonych przez nas usług;
  • wieloletnie doświadczenie – nasi pracownicy znają branżę TSL od podszewki, dlatego bez obaw mogą nam Państwo powierzyć transport swojego ładunku. 

 

DPV LOGISTIC SP. Z O.O.
NIP 9532637642 REGON 341370626

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6
85-862 Bydgoszcz

+48 501 468 212

biuro@dpvlogistic.pl

ZAPYTAJ O TRANSPORT

+48 501 468 212