Transport Ładunków Neutralnych

Transport ładunków neutralnych to teoretycznie najprostszy do zorganizowania dla firmy logistycznej transport. Ładunki takie nie muszą bowiem spełniać określonych norm, co do sposobu przewożenia, nie wymagają też zezwoleń, jak dzieje się to chociażby w przypadku transportów ponadgabarytowych. Tu najważniejszymi zmiennymi jest czas dostawy i jej cena. Ponad wszystko ważne jest jednak bezpieczeństwo transportu, który musi dotrzeć do punktu docelowego w takim stanie, w jakim został powierzony.

Z DPV Logistic transporty neutralne stają się o niebo łatwiejsze niż dotychczas, ponieważ do każdego, nawet teoretycznie najłatwiejszego zlecenia, podchodzimy z należytą troską. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nawet jeśli transport nie jest ładunkiem niebezpiecznym, ani ponadnormatywnym, jakość usługi musi pełnić określone oczekiwania Klienta. Nasza firma jest w stanie zorganizować transport nawet jeśli wymagania są bardzo wysokie. Nie jest dla nas problemem zorganizowanie dostawy door-to-door w precyzyjnie określonym terminie. Doskonale rozumiemy, że nasi Kontrahenci potrzebują w pewnych sytuacjach dostawy w konkretnym dniu i o konkretnej godzinie i chętnie podejmujemy się organizacji takich transportów.

Mając na względzie fakt, że w dzisiejszych czasach najważniejsza jest przede wszystkim informacja, naszym Klientom oferujemy stały monitoring GPS przesyłki i feedback ze strony firmy transportowej. O naszych Klientów dbamy bez względu na to, czy transportują z nami jedynie kilka palet, czy kilka pojazdów. Terminowość jest dla nas wyznacznikiem jakości naszych usług, dlatego harmonogramy realizacji transportów układamy tak, aby były realizowane zawsze na czas. 

DPV LOGISTIC SP. Z O.O.

ul. Srebrna 12 /85-461 Bydgoszcz

+48 571 281 570

biuro@dpvlogistic.pl

Asystentka zarządu - Aleksandra Prajs
Dyrektor Handlowy -
Maciej Opłatkowski