Transport Ładunków Sypkich

DPV Logistic to flota wysokiej jakości, doświadczeni kierowcy i wyspecjalizowani spedytorzy. Połączenie tych składników pozwoliło nam na wypracowanie solidnej pozycji w branży tak trudnej i konkurencyjnej jak transport. Nie byłoby to możliwe bez wypracowania sprawdzonych rozwiązań w problematycznych dla przedsiębiorstw sferach. Jedną z takich dziedzin, która pozwoliła nam na zdobycie przewagi nad konkurencją jest doskonała organizacja transportów ładunków sypkich. Przekierowanie uwagi na ładunki sypkie umożliwiła nam rozbudowa firmy i odpowiednie dostosowanie środków transportu. Spedycja tego typu ładunków możliwa jest na terenie całej Polski i w obrębie międzynarodowym.

Do zleconych nam transportów ładunków sypkich podchodzimy z zaangażowaniem, pasją, rzetelnością i szczególną starannością. Spedycja tego typu materiałów wymaga ustalenia bardzo dokładnych warunków przewozu, czym z wielkim zaangażowaniem zajmują się nasi wyspecjalizowani logistycy. Aż tak szczegółowe ustalenie warunków transportu konieczne jest, ponieważ ładunki sypkie są trudne w transporcie z racji posiadanej struktury. Poświęcenie czasu na dokładne określenie warunków transportu ma swoje powody, ponieważ tylko przy przygotowaniu takiego ładunku do przewozu z wielką uwagą jesteśmy w stanie dostarczyć surowiec w wyznaczonym czasie i nienaruszonym stanie. Szczegółowe procedury przygotowania transportu dotyczą głównie materiałów, takich jak piasek, cement, czy wapno. Obowiązują także przy transporcie sypkich surowców spożywczych, takich jak ziarna zbóż, cukier, mąka, ryż czy sól.

Każdy przewóz towarów sypkich z DPV Logistic rozpoczynamy od przygotowania odpowiedniego transportu. Samochody ciężarowe, które wchodzą w skład naszej floty, posiadają profesjonalne zabezpieczenia transportowe. Ładunki sypkie ładowane są w silosy jednokomorowe lub zostają przedzielone przegrodami. W szczególnych przypadkach w odpowiedni transport towarów sypkich rozpoczynamy od zapakowania w dostosowane worki, które ułatwiają przewóz i rozładunek. W przypadku materiałów ciężkich używamy samochodów z nadwoziem samowyładowczym bocznym lub tylnym. Dbamy nie tylko o szybkość dostawy. Gwarantujemy transport najwyższej klasy. Zapewniamy odpowiednie warunki w przestrzeni ładunkowej i dostosowujemy je do materiału. Jak wygląda to w praktyce? Słabo odporne na warunki atmosferyczne surowce są przewożone ze szczególną dbałością. Przestrzeń załadunkowa dla żywności jest systematycznie sprawdzana sanitarne, aby nie dopuścić do powstawania żadnych wad towaru. Na dodatek wszystkie przewozy są ubezpieczone na korzyść zlecającego, co gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo.

Wiele rekomendacji, miliony przejechanych kilometrów i tysiące zadowolonych klientów oraz jeszcze więcej przewiezionych materiałów świadczą o naszym solidnym, terminowym oraz dokładnym traktowaniu powierzonych przez Klientów zadań. Przewóz towarów sypkich na arenie międzynarodowej jest trudnym zadaniem, które wykonujemy z najwyższym zaangażowaniem. Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji związanych z kosztem przewiezienia towaru, zapoznaniu się z proponowanymi terminami oraz ustaleniu kompletnych warunków przewozu, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami DPV logistic lub odwiedzenia siedziby naszego głównego oddziału w Bydgoszczy.

DPV LOGISTIC SP. Z O.O.

ul. Srebrna 12 /85-461 Bydgoszcz

+48 571 281 570

biuro@dpvlogistic.pl

Asystentka zarządu - Aleksandra Prajs
Dyrektor Handlowy -
Maciej Opłatkowski