Usługi Transportowe Międzynarodowe

Czy są Państwo właśnie na etapie poszukiwania dla siebie idealnego przewoźnika? Zależy Państwu na tym, aby oferowany transport nie trwał długo, miał rozsądną cenę i przede wszystkim był efektywny? Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej ciągle rozwijającej się firmy. Oferujemy usługi transportowe międzynarodowe, z których na pewno będą Państwo bardzo zadowoleni. W naszej firmie najważniejszy jest klient, dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasz transport międzynarodowy był najwyższej jakości, a przy tym, żebyśmy mogli Państwu zaoferować jak najatrakcyjniejsze ceny za powierzone nam wszystkie zadania. Zadbamy o to, aby usługi transportowe nie kojarzyły się tylko z niemiłymi doświadczeniami z przeszłości.

Nasza firma spedycyjna międzynarodowa może pochwalić się między innymi setkami przejechanych kilometrów – warto wspomnieć, że oferujemy zarówno usługi w zakresie transportu i logistyki na terenie Polski, ale też na całej arenie międzynarodowej. Posiadamy długoletnie doświadczenie w transporcie i logistyce, a co za tym idzie możemy szczycić się tym, że nasze usługi są naprawdę najwyższej jakości. Zrealizowaliśmy już setki zleceń i posiadamy całą masę klientów, która ciągle do nas wraca. Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, dlatego bez względu na to co Państwo chcąc przewieźć i jak – zapraszamy do kontaktu. Nasze wieloletnie doświadczenie daje Państwu gwarancję współpracy z firmą, która oferuje usługi najwyższej jakości. Udowadniamy poniekąd, że transport międzynarodowy czy nawet spedycja międzynarodowa wcale nie musi być trudna do zrealizowania. Od lat obsługujemy między innymi branże hutnicze i geotechniczne, które są bardzo zadowolone z podejmowanych przez nas działań. Jesteśmy liderem w swojej branży dlatego nie boimy się wyzwań. Wysokie kwalifikacje naszych spedytorów i wspomniane już wcześniej wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy oferować zarówno usługi w zakresie spedycji drogowej, morskiej, jak i lotniczej. Wybierając usługi naszej firmy mają Państwo pewność, że są to najwyższej jakości przewozy międzynarodowe. Spedycja, którą Państwu oferujemy cechuje się też rzetelnością i terminowością świadczonych przez nas usług. Dbamy o to, aby nasi klienci mogli w jak najszybszym czasie zrealizować powierzone nam lecenia. Wiemy, że spedycja międzynarodowa jest dla niektórych nielada wyzwaniem, dlatego dbamy również o to, aby nasze usługi dawały Państwu poczucie bezpieczeństwa i gwarancję zadowolenia. Bydgoszcz to miasto, w którym mieści się siedziba naszej firmy, ale z powodzeniem obsługujemy klientów nie tylko z tej miejscowości. W końcu to u nas jest najlepsza spedycja międzynarodowa. Cennik, który Państwu oferujemy dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta – staramy się, aby nasze ceny były najatrakcyjniejsze na rynku przy zachowaniu wszystkich koniecznych norm i udogodnień.

Firmy transportowe międzynarodowe bardzo często podchodzą do zleceń maszynowo, my, każde powierzone nam zadanie traktujemy indywidualnie i niezwykle fachowo. Najważniejsze jest dla nas Państwa ogólne zadowolenie, dlatego wybierając usługi DVP Logistic mogą być Państwo przekonani o tym, że postaramy się wybrać dla Państwa jak najwygodniejsze rozwiązania. Udowadniamy, że transport i spedycja, nawet ta międzynarodowa nie musi być wcale droga i bardzo trudna w realizacji. Szereg naszych pracowników, dołoży wszelkich starań, aby mogli się Państwo cieszyć usługą na najwyższym poziomie w bardzo dobrej cenie.

DPV LOGISTIC SP. Z O.O.

ul. Srebrna 12 /85-461 Bydgoszcz

+48 571 281 570

biuro@dpvlogistic.pl

Asystentka zarządu - Aleksandra Prajs
Dyrektor Handlowy -
Maciej Opłatkowski