+48 501 468 212   /   biuro@dpvlogistic.pl

KONTAKT

DPV Logistic Sp. z o.o.
ul. Bydgoskich Przemysłowców 6
85-862 Bydgoszcz
NIP: 9532637642,
REGON: 341370626,
Numer KRS: 0000444884

 

Telefon:
+48 501 468 212

ZARZĄD DPV

Prezes Zarządu:
Paweł Woźniak

e-mail: pawel.wozniak@dpvlogistic.pl
tel. +48 509 627 905

Prokurent:
Klaudia Arendt – Woźniak 

e-mail: biuro@dpvlogistic.pl

Asystentka Zarządu:
Aleksandra Prajs

e-mail: aleksandra.prajs@dpvlogistic.pl
tel. +48 731 783 534

KSIĘGOWOŚĆ I ADMINISTRACJA

Główny księgowy:
Sebastian Górski

e-mail: ksiegowosc@dpvlogistic.pl

Księgowa:
Lucyna Bochen

e-mail: lucyna.bochen@dpvlogistic.pl

Administracja:
Karolina Sucharska

e-mail: karolina.sucharska@dpvlogistic.pl
tel. +48 733 440 888

Administracja:
Małgorzata Naumyk-Romejko

e-mail: malgorzata.romejko@dpvlogistic.pl

SPEDYCJA

Manager ds. spedycji krajowej
i międzynarodowej

Michał Piórkowski

e–mail: michal.piorkowski@dpvlogistic.pl
tel. +48 501 468 212

Jakub Kortas

e-mail: jakub.kortas@dpvlogistic.pl
tel. +48 501 468 143

 

Dmytro Danchuk

e-mail: dmytro.danchuk@dpvlogistic.pl
tel. +48 511 162 582

 

 

Krzysztof Manys

e-mail: krzysztof.manys@dpvlogistic.pl
tel. +48 571 281 573

 

 

Jakub Doliński

e-mail: planning@dpvlogistic.pl
tel. +48 733 986 777

 

 

Bartosz Kaluta

e-mail: bartosz.kaluta@dpvlogistic.pl
tel. +48 533 216 222

 

 

Lina Zaristka

e-mail: lina.zaritska@dpvlogistic.pl
tel. +48 733 858 444

 

 

Igor Nowakowski

e-mail: igor.nowakowski@dpvlogistic.pl
tel. +48 733 397 888

 

 

Oliwia Boruch

e-mail: oliwia.boruch@dpvlogistic.pl
tel. +48 510 103 521

 

 

Szymon Kęsik

e-mail: szymon.kesik@dpvlogistic.pl
tel. +48 571 281 584

 

 

Filip Morawiec

e-mail: filip.morawiec@dpvlogistic.pl
tel. +48 883 523 888

 

 

Karolina Knowska

e-mail: karolina.knowska@dpvlogistic.pl
tel. +48 571 281 570

 

 

Patryk Gurtowski

e-mail: patryk.gurtowski@dpvlogistic.pl
tel. +48 733 064 111

 

 

Dawid Janiec

e-mail: dawid.janiec@dpvlogistic.pl
tel. +48 733 970 222

 

 

Szymon Fiałkowski

e-mail: szymon.fialkowski@dpvlogistic.pl
tel. +48 577 515 666

 

 

Adrian Rosiński

e-mail: adrian.rosinski@dpvlogistic.pl
tel. +48 883 116 999

 

 

Dawid Jagodziński

e-mail: dawid.jagodzinski@dpvlogistic.pl
tel. +48 733 883 999

 

 

Aleksandra Matuszczak

e-mail: aleksandra@dpvlogistic.pl
tel. +48 881 299 555

 

 

ZAPYTAJ O TRANSPORT

Wyślij do nas zapytanie o cenę transportu, a my przedstawimy Tobie jak najlepszą ofertę!

    DOJAZD