KONTAKT Z NAMI

DPV Logistic Sp. z o.o.
ul. Bydgoskich Przemysłowców 6
85-862 Bydgoszcz
NIP: 9532637642,
REGON: 341370626,
Numer KRS: 0000444884

Prezes Zarządu:
Klaudia Arendt – Woźniak 

e-mail. biuro@dpvlogistic.pl

Dyrektor Zarządzający:
Paweł Woźniak

e-mail. pawel.wozniak@dpvlogistic.pl

tel. +48 509 627 905

Asystentka Zarządu:
Aleksandra Prajs

e-mail. aleksandra.prajs@dpvlogistic.pl

tel. +48 731 783 534

Główny księgowy:
Sebastian Górski

e-mail. ksiegowosc@dpvlogistic.pl

Administracja:
Karolina Sucharska

e-mail. karolina.sucharska@dpvlogistic.pl

tel. +48 733 440 888

SPEDYCJA

Łukasz Pietrzak

tel. +48 571 281 573

e-mail. lukasz.pietrzak@dpvlogistic.pl

 

Maciej Opłatkowski

e-mail. maciej.oplatkowski@dpvlogistic.pl

tel. +48 571 281 570

Adrian Rosiński

tel. +48 883 116 999

e-mail. adrian.rosinski@dpvlogistic.pl

 

Jakub Kortas

tel. +48 501 468 143

e-mail. jakub.kortas@dpvlogistic.pl

 

Dmytro Danchuk

tel. +48 511 162 582

e-mail. dmytro.danchuk@dpvlogistic.pl

 

 

Jakub Doliński

tel. +48 733 986 777

e-mail. planning@dpvlogistic.pl

 

 

Aleksandra Matuszczak

tel. +48 881 299 555

e-mail. aleksandra@dpvlogistic.pl

 

 

Michał Piórkowski

tel. +48 501 468 212

e-mail. michal.piorkowski@dpvlogistic.pl

 

Bartosz Kaluta

tel. +48 533 216 222

e-mail. bartosz.kaluta@dpvlogistic.pl

 

 

Mikołaj Szurik

tel. +48 883 523 888

e-mail. mikolaj.szurik@dpvlogistic.pl

 

 

Lina Zaritska

tel. +48 733 858 444

e-mail. lina.zaritska@dpvlogistic.pl

 

 

Igor Nowakowski

tel. +48 733 397 888

e-mail. igor.nowakowski@dpvlogistic.pl

 

 

Oliwia Boruch

tel. +48 510 103 521

e-mail. oliwia.boruch@dpvlogistic.pl

 

 

Igor Ciemnicki

tel. +48 884 711 877

e-mail.  igor.ciemnicki@dpvlogistic.pl

ZAPYTAJ O TRANSPORT

Wyślij do nas zapytanie o cenę transportu, a my przedstawimy Tobie jak najlepszą ofertę!

    DOJAZD