Transport Chłodniczy

Oferta DPV Logistic to m. in. transport chłodniczy, który wymaga specjalistycznie dostosowanej floty. Możliwości naszej bydgoskiej firmy obejmują przewożenie towarów w warunkach ogrzewania, chłodzenia i głębokiego mrożenia. Dysponujemy odpowiednimi możliwościami logistycznymi w tym chłodniami do przewozów mrożonej żywności oraz ładunków innego typu. Tego typu transport sprawia, że priorytetem staje się posiadanie sprawnej logistyki oraz połączeń, a także sprzętu dzięki któremu możliwe będzie kontrolowanie temperatury.

Podejmujemy się zleceń dla klientów działających w różnych branżach

Transport ładunków chłodniczych potrzebny jest w wielu branżach, nie tylko w przedsiębiorstwach rolno-spożywczych, ale i w branży farmaceutycznej, chemicznej, czy kosmetycznej. DPV Logistic organizuje transport wszędzie tam, gdzie tylko określona temperatura przewozu jest w stanie zachować właściwości towarów delikatnych, czy niebezpiecznych. Podejmujemy się przewozów żywności pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, leków i szczepionek, odczynników chemicznych, organicznych środków rolniczych, czy napojów takich jak świeżo wyciskane soki.

W przypadku zleceń obejmujących przewóz tego typu ładunków bardzo ważne jest nieprzerwanie łańcucha chłodniczego, o co dbają prowadzący ładunek spedytorzy. Podejmujemy się także zadań bardzo trudnych, jak przewóz krwi, materiału biologicznego, organów i lekarstw. W tym celu stosujemy przewóz w suchym lodzie, który jest materiałem bakteriostatycznym.

Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów

Posiadamy szeroki wybór pojazdów o różnej ładowności. W przypadku tego typu zleceń ze szczególną dbałością przygotowujemy logistykę tak, aby łańcuch chłodniczy nie został przerwany, co mogłoby doprowadzić do uszkodzenia ładunku. Dzięki temu z DPV Logistic możesz bez obaw transportować ładunki tak trudne jak mięso, świeże warzywa, czy mrożonki. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie rozwiązania, które gwarantują pełen sukces w dostarczeniu towaru z twojego zakładu produkcyjnego do odbiorcy.

DPV LOGISTIC SP. Z O.O.

ul. Srebrna 12 /85-461 Bydgoszcz

+48 571 281 570

biuro@dpvlogistic.pl

Asystentka zarządu - Aleksandra Prajs
Dyrektor Handlowy -
Maciej Opłatkowski