Transport Ładunków Niebezpiecznych

DPV Logistic ma swoją siedzibę w Bydgoszczy i specjalizuje się w świadczeniu różnego rodzaju usług spedycyjnych i logistycznych. Jesteśmy gotowi na realizację zarówno przewozów krajowych, jak i międzynarodowych. Podejmujemy się zarówno dostaw drogowych, jak też usług spedycyjnych w ramach tzw. transportu modalnego (włącznie z wykorzystaniem drogi morskiej czy lotniczej przy dostawach międzynarodowy).

Zakres usług

Nasze usługi dotyczą zarówno standardowych zleceń, jak i przewozów różnego typu ładunków specjalnych. Jedną z naszych specjalności jest transport towarów niebezpiecznych. W tej grupie można znaleźć szeroki zakres ładunków chemicznych, takich jak gazy palne i trujące, nawozy sztuczne, materiały zakaźne, różnego rodzaju kleje i wiele innych podobnych produktów. Najpopularniejsze towary niebezpieczne to przede wszystkim paliwa ciekłe przewożone cysternami, bądź w specjalnych pojemnikach. Jako firma podejmująca się transportu towarów niebezpiecznych działamy zgodnie z europejską konwencją dotyczącą przewozu tego typu towarów (tzw. konwencja ADR z 1957 r.). Posiadamy odpowiednie pojazdy i spełniamy kryteria, aby realizować transport ładunków w większości 13 kategorii wskazanych w konwencji ADR. Są to m. in. zbiorniki i cysterny dostosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych.

Transport towarów niebezpiecznych

Przewóz tego typu materiałów to proces wielopłaszczyznowy i zawiły. Poszczególne procedury są regulowane szeregiem aktów prawnych, według których realizujemy tego typu zlecenia. Aby przeprowadzić go we właściwy sposób konieczne jest posiadanie specjalistycznej wiedzy, którą mają spedytorzy DPV Logistic. Współpracując z nami zostaniesz szczegółowo poprowadzony przez proces przewozu ładunków, aby nie był on dla Ciebie niepotrzebnym stresem. Oferujemy doradztwo na każdym etapie przygotowywania przewozu ładunków zagrażających zdrowiu lub życiu ludzkiemu, porządkowi i dobrom materialnym, a także środowisku naturalnemu. Skorzystanie z naszej wiedzy daje Ci szansę na znaczne przyspieszenie zawiłych procedur.

DPV LOGISTIC SP. Z O.O.

ul. Srebrna 12 /85-461 Bydgoszcz

+48 571 281 570

biuro@dpvlogistic.pl

Asystentka zarządu - Aleksandra Prajs
Dyrektor Handlowy -
Maciej Opłatkowski